PCM50US3V3
XP PowerXP Power
PCM50US3V3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCM50US3V3
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena 50/80/120 WATTS AC-DC
Fitxak: PCM50US3V3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PCM50US3V3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCM50US3V3 fabrikatzailea XP Power
deskribapena 50/80/120 WATTS AC-DC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1222 pcs Datuen fitxa PCM50US3V3.pdf
Tentsioa - Irteera 3.3V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm) Series PCM50 (50W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 26W
polarizazio - Irteerako konektorea DIN, 5 Pin
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza 3.3V 26W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 8A
Kablearen luzera 48" (1.22m) Homologazioak CCC