LDU0716S500
XP PowerXP Power
LDU0716S500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDU0716S500
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 500MA
Fitxak: LDU0716S500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
LDU0716S500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDU0716S500 fabrikatzailea XP Power
deskribapena LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 500MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11661 pcs Datuen fitxa LDU0716S500.pdf
pisu 0.004 lb (1.81g) Tentsioa - Irteera 2 ~ 14 V
Tentsioa - Sarrera (min) 7V Tentsioa - Input (Max) 16V
Mota Constant Current topologia Buck
Tamaina / dimentsioa 0.50" L x 0.40" W x 0.27" H (12.7mm x 10.2mm x 6.9mm) Series LDU07
Energia (Watts) 7W Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, SCP Eraginkortasuna 93%
dimming Analog, PWM Deskribapen zehatza 500mA 2 ~ 14 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 500mA Homologazioak EN