JTC0424D12
XP PowerXP Power
JTC0424D12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JTC0424D12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 4W
Fitxak: JTC0424D12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
JTC0424D12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JTC0424D12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 4W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3652 pcs Datuen fitxa JTC0424D12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Series JTC Energia (Watts) 4W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 8 Leads
Beste izenak 1470-2057-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 167mA 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 167mA