JCK4012D12
XP PowerXP Power
JCK4012D12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JCK4012D12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 40W
Fitxak: JCK4012D12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
JCK4012D12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JCK4012D12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1350 pcs Datuen fitxa JCK4012D12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series JCK Energia (Watts) 40W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.67A, 1.67A 9V - 18V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.67A, 1.67A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High