JCK3012D15
XP PowerXP Power
JCK3012D15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JCK3012D15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Fitxak: JCK3012D15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
JCK3012D15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JCK3012D15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1948 pcs Datuen fitxa JCK3012D15.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series JCK Energia (Watts) 30W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 18V Input
Uneko - Irteera (Max) 1A, 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High