JCJ1012D12
XP PowerXP Power
JCJ1012D12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JCJ1012D12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Fitxak: JCJ1012D12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
JCJ1012D12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JCJ1012D12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3088 pcs Datuen fitxa JCJ1012D12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series JCJ Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 11-DIP Module, 8 Leads
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 9V - 18V Input
Uneko - Irteera (Max) 416mA, 416mA eskaerak ITE (Commercial)