ITV2415SA
XP PowerXP Power
ITV2415SA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ITV2415SA
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W
Fitxak: ITV2415SA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ITV2415SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ITV2415SA fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17992 pcs Datuen fitxa ITV2415SA.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3.0kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21.6V Tentsioa - Input (Max) 26.4V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Series ITV Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 4 Leads
Beste izenak 1470-2891-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 66.7mA 21.6V - 26.4V Input Uneko - Irteera (Max) 66.7mA