ISE0303A
XP PowerXP Power
ISE0303A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISE0303A
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Fitxak: ISE0303A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ISE0303Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISE0303A fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20212 pcs Datuen fitxa ISE0303A.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 2.97V
Tentsioa - Input (Max) 3.63V Mota Isolated Module
Tamaina / dimentsioa 0.50" L x 0.33" W x 0.28" H (12.7mm x 8.3mm x 7.0mm) Series ISE
Energia (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-SMD Module, 5 Leads, Gull Wing Beste izenak 1470-4631-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak SCP
Eraginkortasuna 72% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input
Uneko - Irteera (Max) 303mA Kontrolatzeko eginbideak -
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ISE0505A
ISE0505A
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 1W
Stockean: 26843 pcs
Deskarga: ISE0505A.pdf
RFQ
ISE0303A-H
ISE0303A-H
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 1W