ISC0348S15
XP PowerXP Power
ISC0348S15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISC0348S15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 3W
Fitxak: ISC0348S15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
ISC0348S15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISC0348S15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5341 pcs Datuen fitxa ISC0348S15.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.94" L x 0.54" W x 0.32" H (24.0mm x 13.7mm x 8.3mm)
Series ISC03 Energia (Watts) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Beste izenak 1470-3903-2
ISC0348S15-TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 200mA