ISC0324D15
XP PowerXP Power
ISC0324D15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISC0324D15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Fitxak: ISC0324D15.pdf
RoHs egoera Lortu doan / Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ISC0324D15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISC0324D15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lortu doan / Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena
Kopurua eskuragarri 4695 pcs Datuen fitxa ISC0324D15.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm)
Series ISC03 Energia (Watts) 3W
Packaging Bulk Pakete / kasua 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Beste izenak 1470-3899
ISC0324D15-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 100mA, 100mA