GCS250PS24-R
XP PowerXP Power
GCS250PS24-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCS250PS24-R
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 250W
Fitxak: GCS250PS24-R.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 811 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
  • Mezua
GCS250PS24-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCS250PS24-R fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 811 pcs Datuen fitxa GCS250PS24-R.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Series GCS Energia (Watts) 180W (250W Forced Air)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Eraginkortasuna 93%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 7.5A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 7.5A