GCS150PS15
XP PowerXP Power
GCS150PS15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCS150PS15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 110W
Fitxak: GCS150PS15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
GCS150PS15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCS150PS15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 110W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1245 pcs Datuen fitxa GCS150PS15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Series GCS Energia (Watts) 110W (150W Forced Air)
Beste izenak 1470-1325 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 7.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 7.3A Homologazioak CB, CE