FS10CT-12
XP PowerXP Power
FS10CT-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FS10CT-12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-500V 10W
Fitxak: FS10CT-12.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Stock egoera 570 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
FS10CT-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FS10CT-12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-500V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Kopurua eskuragarri 570 pcs Datuen fitxa FS10CT-12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -500V
Tentsioa - Irteera 1 500V Tentsioa - isolamendua 2.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 0.7V Tentsioa - Input (Max) 12V
Mota High Voltage - Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.25" L x 1.12" W x 0.50" H (57.2mm x 28.5mm x 12.7mm)
Series XP EMCO - FS Energia (Watts) 10W
Packaging Box Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 1470-3291 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 75°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza High Voltage - Isolated Module DC DC Converter 2 Output 500V -500V 10mA, 10mA 0.7V - 12V Input Uneko - Irteera (Max) 10mA, 10mA