FCS40US48
XP PowerXP Power
XP Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FCS40US48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC-DC CONVERTER, 40W OPEN FRAME,
Fitxak: FCS40US48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
FCS40US48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FCS40US48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC-DC CONVERTER, 40W OPEN FRAME, Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6270 pcs Datuen fitxa FCS40US48.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - Input - Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 27.9mm) Series FCS40
Energia (Watts) 40W Beste izenak 1470-4687
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 830mA Input Uneko - Irteera (Max) 830mA