EPL150PS15
XP PowerXP Power
EPL150PS15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EPL150PS15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M
Fitxak: EPL150PS15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
EPL150PS15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EPL150PS15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1535 pcs Datuen fitxa EPL150PS15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 0.99" H (101.6mm x 50.8mm x 25.2mm)
Series EPL150 Energia (Watts) 100W (150W Forced Air)
Beste izenak 1470-4539 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak PFC, Universal Input
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 80 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6.67A Homologazioak CB, TUV, UL