ECS65US24
XP PowerXP Power
ECS65US24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECS65US24
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 65W
Fitxak: 1.ECS65US24.pdf2.ECS65US24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECS65US24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECS65US24 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 65W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2968 pcs Datuen fitxa 1.ECS65US24.pdf2.ECS65US24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.05" H (101.6mm x 50.8mm x 26.7mm)
Series ECS Energia (Watts) 65W
Beste izenak 1470-1299 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.7A 80 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.7A Homologazioak CB