ECS25US48
XP PowerXP Power
ECS25US48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECS25US48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 25W
Fitxak: 1.ECS25US48.pdf2.ECS25US48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECS25US48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECS25US48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3508 pcs Datuen fitxa 1.ECS25US48.pdf2.ECS25US48.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 3.00" L x 2.00" W x 0.95" H (76.2mm x 50.8mm x 24.2mm)
Series ECS Energia (Watts) 25W
Beste izenak 1470-1285 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 520mA 80 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 520mA Homologazioak CB