ECM60US33
XP PowerXP Power
ECM60US33 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECM60US33
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 33V 60W
Fitxak: 1.ECM60US33.pdf2.ECM60US33.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ECM60US33ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECM60US33 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 33V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2456 pcs Datuen fitxa 1.ECM60US33.pdf2.ECM60US33.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 33V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Series ECM Energia (Watts) 60W
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 33V 1.8A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1.8A