ECM40UT35
XP PowerXP Power
ECM40UT35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECM40UT35
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 3.3V 12V 40W
Fitxak: ECM40UT35.pdf
  • Mezua
ECM40UT35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECM40UT35 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 3.3V 12V 40W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2113 pcs Datuen fitxa ECM40UT35.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 12V
Tentsioa - Irteera 2 3.3V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 4000V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Series ECM Energia (Watts) 40W
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 3
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da Yes
Ezaugarriak DC Input Capable, PFC, Universal Input Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 3.3V 12V 6A, 1.5A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 6A, 1.5A, 500mA