ECM100US48
XP PowerXP Power
ECM100US48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECM100US48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 100W
Fitxak: 1.ECM100US48.pdf2.ECM100US48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ECM100US48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECM100US48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1383 pcs Datuen fitxa 1.ECM100US48.pdf2.ECM100US48.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Series ECM Energia (Watts) 100W
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 2.1A