ECL30UD02-S
XP PowerXP Power
ECL30UD02-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECL30UD02-S
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Fitxak: ECL30UD02-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECL30UD02-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECL30UD02-S fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER +/-15V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1281 pcs Datuen fitxa ECL30UD02-S.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -15V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Series ECL Energia (Watts) 30W
Beste izenak 1470-1205 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1A, 1A Homologazioak -