ECF40US36
XP PowerXP Power
ECF40US36 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECF40US36
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V 40W
Fitxak: ECF40US36.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECF40US36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECF40US36 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3624 pcs Datuen fitxa ECF40US36.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 3.00" L x 1.50" W x 1.11" H (76.2mm x 38.1mm x 28.2mm)
Series ECF40 Energia (Watts) 40W
Beste izenak 1470-4291 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 1.11A 80 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.11A Homologazioak CB, CE, TUV, UL