ECE40US48
XP PowerXP Power
ECE40US48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE40US48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 40W
Fitxak: ECE40US48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECE40US48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE40US48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1405 pcs Datuen fitxa ECE40US48.pdf
pisu 0.331 lb (150.14g) Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Series ECE Energia (Watts) 40W
Pakete / kasua 4-DIP Module Beste izenak 1470-1146
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu erregulazioa ±1% Lineako araudia ±0.5%
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, SCP
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 830mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 830mA Homologazioak CSA, cUL, EN, UL