DPC30US24
XP PowerXP Power
DPC30US24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPC30US24
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 30W
Fitxak: DPC30US24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DPC30US24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPC30US24 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3113 pcs Datuen fitxa DPC30US24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.94" L x 0.89" W x 3.60" H (100.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
Series DPC30 Energia (Watts) 30W
Beste izenak 1470-4054 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.25A Homologazioak CE