DLG75PS48
XP PowerXP Power
DLG75PS48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLG75PS48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 1.4A
Fitxak: DLG75PS48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
DLG75PS48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLG75PS48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 1.4A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2052 pcs Datuen fitxa DLG75PS48.pdf
pisu 2 lbs (907.2g) Tentsioa - Irteera 48V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 6.93" L x 2.68" W x 1.54" H (176.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Series DLG
balorazio - Energia (Watts) 67W
Beste izenak 1470-1084 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 88%
dimming - Deskribapen zehatza 1.4A 48V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 1.4A Homologazioak CE, EN, IEC, UL