CLC175US24
XP PowerXP Power
CLC175US24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLC175US24
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 55W
Fitxak: 1.CLC175US24.pdf2.CLC175US24.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 955 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 955 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CLC175US24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLC175US24 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 55W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 955 pcs Datuen fitxa 1.CLC175US24.pdf2.CLC175US24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Series CLC Energia (Watts) 55W (125W Forced Air)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da Yes Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.9A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 6.9A
Homologazioak - eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CLC175US24-MTF
CLC175US24-MTF
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 55W
Stockean: 725 pcs
Deskarga: CLC175US24-MTF.pdf
RFQ
CLC175US12
CLC175US12
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 55W
Stockean: 999 pcs
Deskarga: CLC175US12.pdf
RFQ
CLC175US48
CLC175US48
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 55W
Stockean: 974 pcs
Deskarga: CLC175US48.pdf
CLC175US24-M
CLC175US24-M
Stockean: 952 pcs
Deskarga: CLC175US24-M.pdf
CLC175US12-TF
CLC175US12-TF
Stockean: 771 pcs
Deskarga: CLC175US12-TF.pdf
CLC175US12-M
CLC175US12-M
Stockean: 824 pcs
Deskarga: CLC175US12-M.pdf
CLC175US24-TF
CLC175US24-TF