CCM250PS28
XP PowerXP Power
CCM250PS28 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCM250PS28
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 28V 249W
Fitxak: CCM250PS28.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 370 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 370 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
CCM250PS28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCM250PS28 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 28V 249W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 370 pcs Datuen fitxa CCM250PS28.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 28V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 80 ~ 275 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.00" L x 4.00" W x 1.54" H (152.4mm x 101.6mm x 39.1mm)
Series CCM Energia (Watts) 249W
Beste izenak 1470-4428 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 95% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 8.9A 80 ~ 275 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 8.9A Homologazioak CB, TUV, UL