CCB200PS28
XP PowerXP Power
CCB200PS28 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCB200PS28
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 28V 199W
Fitxak: CCB200PS28.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 803 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
CCB200PS28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCB200PS28 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 28V 199W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 803 pcs Datuen fitxa CCB200PS28.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 28V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Series CCB200 Energia (Watts) 199W
Beste izenak 1470-4405 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 95% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 7.1A 80 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 7.1A Homologazioak CB, TUV, UL