AMM150PS15
XP PowerXP Power
AMM150PS15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AMM150PS15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena 60-150 WATTS
Fitxak: AMM150PS15.pdf
Stock egoera 453 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 453 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
AMM150PS15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AMM150PS15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena 60-150 WATTS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 453 pcs Datuen fitxa AMM150PS15.pdf
Tentsioa - Irteera 15V Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 8.17" L x 3.23" W x 1.96" H (207.6mm x 82.0mm x 49.7mm) Series AMM150 (150W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 144W
polarizazio - Irteerako konektorea DIN, 4 Pin
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza 15V 144W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 9.6A
Kablearen luzera 78" (1.98m) Homologazioak cUL