AMM120PS18
XP PowerXP Power
XP Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AMM120PS18
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena 60-150 WATTS
Fitxak: AMM120PS18.pdf
Stock egoera 670 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
AMM120PS18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AMM120PS18 fabrikatzailea XP Power
deskribapena 60-150 WATTS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 670 pcs Datuen fitxa AMM120PS18.pdf
Tentsioa - Irteera 18V Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 6.30" L x 3.00" W x 1.72" H (160.0mm x 76.2mm x 43.7mm) Series AMM120 (120W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 120W
polarizazio - Irteerako konektorea DIN, 4 Pin
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza 18V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 6.67A
Kablearen luzera 76" (1.93m) Homologazioak cUL