ALM85US24
XP PowerXP Power
ALM85US24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALM85US24
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 85W
Fitxak: ALM85US24.pdf
  • Mezua
ALM85US24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALM85US24 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 85W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1625 pcs Datuen fitxa ALM85US24.pdf
Tentsioa - Irteera 24V Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 5.31" L x 2.44" W x 1.46" H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) Series ALM85 (85W)
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 85W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Beste izenak 1470-4050 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 150mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2 Deskribapen zehatza 24V 85W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 3.54A Kablearen luzera 35.4" (0.9m)