AFM60US12C2
XP PowerXP Power
AFM60US12C2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFM60US12C2
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Fitxak: AFM60US12C2.pdf
  • Mezua
AFM60US12C2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFM60US12C2 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2453 pcs Datuen fitxa AFM60US12C2.pdf
pisu 0.78 lb (353.8g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.92" L x 2.44" W x 1.33" H (125.0mm x 62.0mm x 34.0mm)
Series AFM60 (60W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 60W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 1470-2786
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C8P inprimakia Desktop (Class II)
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 12V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 5A Kablearen luzera 37.4" (0.95m)