AFM30US12
XP PowerXP Power
AFM30US12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFM30US12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Fitxak: AFM30US12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AFM30US12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFM30US12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3732 pcs Datuen fitxa AFM30US12.pdf
pisu 0.565 lb (256.28g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.76" L x 1.97" W x 1.21" H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm)
Series AFM30 (30W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 30W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 1470-1004
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 2.5A Kablearen luzera 37.4" (0.95m)