AFE220PS19
XP PowerXP Power
AFE220PS19 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFE220PS19
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 220W
Fitxak: AFE220PS19.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 713 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
  • Mezua
AFE220PS19ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFE220PS19 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 220W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 713 pcs Datuen fitxa AFE220PS19.pdf
pisu 2.3 lbs (1kg) Tentsioa - Irteera 19V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 7.76" L x 3.46" W x 1.73" H (197.0mm x 88.0mm x 44.0mm)
Series AFE220 (220W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 220W polarizazio -
Irteerako konektorea Rectangular, 6 Position Beste izenak 1470-2353
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 500mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level V
Deskribapen zehatza 19V 220W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 11.57A
Kablearen luzera 37.4" (0.95m) Homologazioak CB, TUV, UL