AEM60US48
XP PowerXP Power
XP Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AEM60US48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena 60 WATTS
Fitxak: AEM60US48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AEM60US48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AEM60US48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena 60 WATTS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1066 pcs Datuen fitxa AEM60US48.pdf
Tentsioa - Irteera 48V Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 2.28" W x 1.20" H (132.1mm x 58.0mm x 30.5mm) Series AEM60 (60W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 60W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C8
inprimakia Desktop (Class II) Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza 48V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 1.25A
Kablearen luzera 48" (1.22m) Homologazioak CE