AED36US09
XP PowerXP Power
AED36US09 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AED36US09
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena 36-70 WATTS AC/DC
Fitxak: AED36US09.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AED36US09ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AED36US09 fabrikatzailea XP Power
deskribapena 36-70 WATTS AC/DC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2696 pcs Datuen fitxa AED36US09.pdf
Tentsioa - Irteera 9V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 4.33" L x 1.97" W x 0.79" H (110.0mm x 50.0mm x 20.0mm) Series AED36 (36W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 27W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C8
inprimakia Desktop (Class II) Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza 9V 27W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 3A
Kablearen luzera 48" (1.22m) Homologazioak -