ACM36US24
XP PowerXP Power
ACM36US24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACM36US24
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC-DC WALL MOUNT PSU, 36W,LEVEL
Fitxak: ACM36US24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ACM36US24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACM36US24 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC-DC WALL MOUNT PSU, 36W,LEVEL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5144 pcs Datuen fitxa ACM36US24.pdf
Tentsioa - Irteera 24V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 3.93" L x 1.29" W x 2.34" H (96.7mm x 33.0mm x 59.5mm) Series ACM36 (36W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 36W
polarizazio - Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Beste izenak 1470-4473 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Multi-Blade (Sold Separately)
Sarrerako konektorea Multi-Blade (Sold Separately) inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2 Deskribapen zehatza 24V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 1.5A Kablearen luzera 59" (1.50m)