ACM24US12
XP PowerXP Power
ACM24US12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACM24US12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Fitxak: ACM24US12.pdf
  • Mezua
ACM24US12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACM24US12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4796 pcs Datuen fitxa ACM24US12.pdf
pisu 0.176 lb (80.00g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.46" L x 1.18" W x 2.24" H (87.9mm x 30.0mm x 56.9mm)
Series ACM24 (24W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 24W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 1470-4110
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Sarrera mota Multi-Blade (Sold Separately) inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza 12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 2A Kablearen luzera -