ACM18US05
XP PowerXP Power
ACM18US05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACM18US05
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W
Fitxak: ACM18US05.pdf
  • Mezua
ACM18US05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACM18US05 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5592 pcs Datuen fitxa ACM18US05.pdf
pisu 0.18 lb (81.65g) Tentsioa - Irteera 5V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.46" L x 1.18" W x 1.95" H (88.0mm x 30.0mm x 49.5mm)
Series ACM18 (18W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 13W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 1470-3948
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Sarrera mota Multi-Blade (Sold Separately) Sarrerako konektorea Multi-Blade
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 5V 13W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 2.5A
Kablearen luzera 70.9" (1.80m) Homologazioak CB, CE