ACM06US12
XP PowerXP Power
ACM06US12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACM06US12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Fitxak: ACM06US12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ACM06US12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACM06US12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9117 pcs Datuen fitxa ACM06US12.pdf
pisu 0.176 lb (79.83g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.89" L x 1.67" W x 1.21" H (73.5mm x 42.5mm x 30.7mm)
Series ACM06 (6W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 6W polarizazio -
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 1470-3660
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Sarrera mota Multi-Blade (Sold Separately) Sarrerako konektorea Multi-Blade
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 500mA
Kablearen luzera 70.9" (1.80m) Homologazioak CB, CE