890493425001CS
Wurth Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 890493425001CS
Fabrikatzaileak / Marka: Wurth Electronics
Produktuaren Deskribapena WCAP-FTBE GENERAL PURPOSE FILM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
890493425001CSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 890493425001CS fabrikatzailea Wurth Electronics
deskribapena WCAP-FTBE GENERAL PURPOSE FILM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140306 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Series WCAP-FTBE
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 732-11829
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.022µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: 902 METRAL 5RX1M RA REC
Stockean: 5643 pcs
Deskarga: 89047-902.pdf
RFQ
890493427007CS
890493427007CS
fabrikatzaileak: Wurth Electronics
deskribapena: WCAP-FTBE GENERAL PURPOSE FILM
Stockean: 23417 pcs
Deskarga:
RFQ
8905-0.5" X 0.5"-1000
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE SPLIC 1/2"X 1/2" 1000/RL
Deskarga: 8905-0.5" X 0.5"-1000.pdf