691368300008B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 691368300008B
Fabrikatzaileak / Marka: Wurth Electronics
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
691368300008Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 691368300008B fabrikatzailea Wurth Electronics
deskribapena TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22096 pcs Datuen fitxa
Wire Strip Length 9mm Wire Gauge edo Range - mm² 0.08-1.3mm²
Wire Gauge edo Range - AWG 16-28 AWG Tentsioa - UL 300V
Mota Plug, Female Sockets Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Series WR-TBL Series 368B
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 8
Plug Wire Sarrera 180° Pitch 0.150" (3.81mm)
Packaging Bulk Beste izenak 732-4384
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Posizio kopurua 8
Maila kopurua 1 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu altuera 0.492" (12.50mm)
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Goiburuko orientazioa - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line) Oraina - UL 8A