155124M173200A
Wurth Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 155124M173200A
Fabrikatzaileak / Marka: Wurth Electronics
Produktuaren Deskribapena LED RGB CLEAR 1204 SMD R/A
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
155124M173200Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 155124M173200A fabrikatzailea Wurth Electronics
deskribapena LED RGB CLEAR 1204 SMD R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153011 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2V Red, 3V Green, 3.1V Blue Angeluen ikuspegia 120°, 100°
Hornitzaileen gailuen paketea 1204 Tamaina / dimentsioa 3.20mm L x 1.48mm W
Series WL-SFSW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Beste izenak 732-12026-6
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 200mcd Red, 500mcd Green, 150mcd Blue Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Domed Top, 2.00mm x 1.00mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 1.10mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Red, Green, Blue (RGB) 622nm Red, 523nm Green, 470nm Blue LED Indication - Discrete 2V Red, 3V Green, 3.1V Blue 4-SMD, No Lead
Uneko - Test 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue konfigurazioa Common Anode
Kolore Red, Green, Blue (RGB)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
155124M173200
155124M173200
fabrikatzaileak: Wurth Electronics
deskribapena: LED RGB CLEAR 1204 SMD R/A
Stockean: 217549 pcs
Deskarga:
RFQ
155124RS73200A
155124RS73200A
deskribapena: LED RED CLEAR 1206 SMD R/A
Stockean: 365112 pcs
Deskarga:
RFQ
155124VS73200A
155124VS73200A
deskribapena: LED GREEN CLEAR 1206 SMD R/A
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN ASSY PLUG 10POS DBL ROW