150121M173000
Wurth Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 150121M173000
Fabrikatzaileak / Marka: Wurth Electronics
Produktuaren Deskribapena LED RGB CLEAR SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
150121M173000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 150121M173000 fabrikatzailea Wurth Electronics
deskribapena LED RGB CLEAR SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 102509 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 3.20mm L x 2.70mm W
Series WL-SFCW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Beste izenak 732-11395-6
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 70mcd Red, 285mcd Green, 80mcd Blue Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 2.70mm x 2.00mm Lente kolorea Colorless
Altuera (Max) 1.10mm Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Red, Green, Blue (RGB) 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue LED Indication - Discrete 2V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue 4-SMD, No Lead Uneko - Test 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
konfigurazioa Common Anode Kolore Red, Green, Blue (RGB)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: SCS
deskribapena: BAG STATIC SHLD MTL OUT 21"X12"
Stockean: 152018 pcs
Deskarga: 1501221.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM