150040GS73240
Wurth Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 150040GS73240
Fabrikatzaileak / Marka: Wurth Electronics
Produktuaren Deskribapena LED GREEN CLEAR 0402 SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
150040GS73240ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 150040GS73240 fabrikatzailea Wurth Electronics
deskribapena LED GREEN CLEAR 0402 SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 718738 pcs Datuen fitxa
Uhin - gailurra 515nm Uhin - dominatzailea 525nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3.2V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 1.00mm L x 0.50mm W
Series WL-SMCC Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 732-11990-2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 800mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.50mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Green 525nm LED Indication - Discrete 3.2V 0402 (1005 Metric)
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard
Kolore Green
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: GE Critical Power
deskribapena: DC DC CONVERTER
Stockean: 1026 pcs
Deskarga:
RFQ
150040VS73240
150040VS73240
fabrikatzaileak: Wurth Electronics
deskribapena: LED GREEN CLEAR 0402 SMD
Stockean: 689221 pcs
Deskarga:
RFQ
150040BS73240
150040BS73240
deskribapena: LED BLUE CLEAR 0402 SMD
15004
fabrikatzaileak: Aven
deskribapena: TOOL KIT CMPCT TECHNICIAN 48PC
Deskarga: 15004.pdf
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: SENSOR/ACTUATOR CABLE 4-POS
Deskarga: 1500402.pdf
deskribapena: CABLE PNL MNT 4POS SKT-WIRE .5M
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Stockean: 978 pcs
150040RS73240
150040RS73240
deskribapena: LED RED CLEAR 0402 SMD
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM
deskribapena: AC/DC CONVERTER 54V 3000W