SU2C35UC
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SU2C35UC
Fabrikatzaileak / Marka: Weidmuller
Produktuaren Deskribapena CB PROTECTOR 1077 2P C 35A ACDC
Fitxak: SU2C35UC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SU2C35UCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SU2C35UC fabrikatzailea Weidmuller
deskribapena CB PROTECTOR 1077 2P C 35A ACDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2911 pcs Datuen fitxa SU2C35UC.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 480V
Series SUxxxUC Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Iluntze tentsioa (nominala) -
Argiztapen None Uneko balorazioa 35A