BR2D32UC
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BR2D32UC
Fabrikatzaileak / Marka: Weidmuller
Produktuaren Deskribapena CB MCB 489 2P D 32A ACDC
Fitxak: BR2D32UC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BR2D32UCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BR2D32UC fabrikatzailea Weidmuller
deskribapena CB MCB 489 2P D 32A ACDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1636 pcs Datuen fitxa BR2D32UC.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 480V
Series BRxxxUC Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Iluntze tentsioa (nominala) -
Argiztapen None Uneko balorazioa 32A