BR2C50UC
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BR2C50UC
Fabrikatzaileak / Marka: Weidmuller
Produktuaren Deskribapena CB MCB 489 2P C 50A ACDC
Fitxak: BR2C50UC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BR2C50UCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BR2C50UC fabrikatzailea Weidmuller
deskribapena CB MCB 489 2P C 50A ACDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1564 pcs Datuen fitxa BR2C50UC.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 240V
Series BRxxxUC Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Iluntze tentsioa (nominala) -
Argiztapen None Uneko balorazioa 50A