0603F474Z100CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603F474Z100CT
Fabrikatzaileak / Marka: Walsin Technology
Produktuaren Deskribapena 0603 MLCC Y5V 0.47UF 10V
Fitxak: 0603F474Z100CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
0603F474Z100CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603F474Z100CT fabrikatzailea Walsin Technology
deskribapena 0603 MLCC Y5V 0.47UF 10V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5112640 pcs Datuen fitxa 0603F474Z100CT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.47µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.47µF