0201X104M100CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201X104M100CT
Fabrikatzaileak / Marka: Walsin Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 10V X5R 0201
Fitxak: 0201X104M100CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
0201X104M100CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201X104M100CT fabrikatzailea Walsin Technology
deskribapena CAP CER 0.1UF 10V X5R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 943070 pcs Datuen fitxa 0201X104M100CT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 1292-1162-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose